English Learning DVD for sale

İNGİLİZCE DVD EĞİTİM SETİ

Pazar Kasım 6th, 2016

English Learning DVD for sale

İNGİLİZCE DVD EĞİTİM SETİ İLE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ÇOK DAHA KOLAY!

25 YILLIK AVRUPA DENEYİMLİ  ve 5 YILLIK TÜRKİYE DENEYİMLİlogo1

CAMBRIDGE’ DE ÜNİVkings-collegeERSİTE MEZUNU İNGİLİZ VATANDAŞI

2 TANE AYRI YABANCI DİL ÖĞRETMENLİK BELGESİ OLAN

ÖZEL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ DVD EĞİTİM SETLERİ

Sizde takdir edersiniz ki; ingilizceyi öğrenmek ve güzel konuşmak için önçelikle zamanlardan başlamamız gerekmektedir. Bu yüzden, sizlere 10 saatlık bu DVD eğitim seti ile öncelikle zamanları eksiksiz öğretmeyi amaçladık. Çünkü İngilizce’nin temeli olan İngilizce zamanları ezberlemeden anlayarak öğrenmeniz size diğer İngilizce gramer konularını anlamanızı sağlayacaktır. Aksi takdirde kısa süre içinde öğrenmeniz gereken ingilizceyi çok uzun sürede öğrenmeniz, size hem ekonomik hemde zaman açısımdan zarar verecekdir. Sizlere adım adım hiçbir yerde görmediğiniz bir metod ile vede sizin anlıyacağınız bir dille; İngilizce gramer de önemli olan zamanlarla başlayıp diğer konulara geçip çok kısa süre içinde hiç tahmin etmediğiniz bir başarı elde edip iş hayatınızda size gerekli olan ingilizceyi kullanabilirsiniz!

Bir dili öğrenmek için öncelikle doğru bir metodla başlamak gerekir.

1 SAATLİK VERECEĞİNİZ ÜÇRET KARŞILIĞINDA SİZE 10 SAATLİK ÇOK DAHA FAZLA BİLGİ İÇEREN BU DVD EĞİTİM SETİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUZ. İSTER TELEFONUNUZDA İSTERSE BİLGİSAYARINIZDA, İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ÇALIŞMA FIRSATI!

Bu görüntülü İngilizce DVD eğitim setini siz değerli öğrencilerimize daha yararlı olabilmek için uzun uğraş sonucu ve sabırla hazırladık. Şimdiden iyi dersler dileriz!

Spariş vermek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz! www.inglishce.com