HAKKIMIZDA

tabela 1200x6501200x650

Hakkımızda

1 tane 5 kişilik DELUX Apart Aile odası, 1 tane 3 kişilik Studio, 5 tane 1+1 Suit odalar, 3 tane Double, 3 Tane Single ve 1 tanede Süper Deniz Manzaralı odası olmak üzere toplam otelimizde 15 odayı sizler için, rahat huzurlu bir ortam yaratmak için düzenledik.

Kadıköy’ün merkezi yerinde rıhtıma çok yakındır. Otelimiz, Merkez Otogara, Haydarpaşa Tren İstasyonuna ve Tepe Nautilus AVM & alışveriş merkezleri yürüme mesafesindedir. Otelimiz Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 45 dakika uzaklıkta ve Atatürk Havaalanı’na 60 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Bizimle kaldığınız süre içinde konaklama konforuyla büyük hizmet keyfine varacaksınız. Önceliğimiz otel sektöründe yüksek kaliteli hizmeti vermek ve otel sektöründe profesyonel olmaktır. Bizim asıl amacımız müşterilerimiz için rahat bir ortam yaratmak ve sizler için rahat ve keyifli bir ortam sunmaktır. Kadıköy PORT Otel bu nedenle her şeyin en iyisini yaşayabileceğiniz bir yaşam sunuyor.

OTELİMİZİN LOKASYONU:

Otelimiz Gemi Dock (2 dakika), Haydarpaşa Tren İstasyonu (5 dakika), Tepe Nautilus AVN (4 dakika), metrobüs (15 dakika), Boga heykel (10 dakika), Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu (yürüme mesafesindedir 10 dakika).

Otelimiz Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 45 dakika uzaklıkta ve Atatürk Havaalanı’na 60 dakika uzaklıkta bulunur. Otelimiz tüm Alışveriş Merkezlerine çok yakındır.

Bir butik Otel olan Kadıköy PORT Otelimiz, hizmet ve üstün hizmetiyle siz misafirlerimize samimi ve sağduyulu bir konuk deneyimi sunuyor. Otelimiz güler yüzlü ve deneyimli personeliyle tüm misafirlerimize otelimiz için çok önemli kişi olduklarını hissettireceğinden emin olabilirsiniz. Bu dolayıdır ki otelimiz size konaklama süresince en iyisini yaşayabileceğiniz bir ortam sunmaktan gurur duyar. Bizim asıl amacımız müşterilerimiz için en rahat bir ortam yaratmak ve hem de onların tadını yaşatmaktır. Bu yüzden otelimizde rahat edersiniz ve büyük hizmet keyfi yaşayacağınız sıcak bir ayrıcalık bulursunuz.

İstanbul’un Avrupa yakasından otelimize vapur ile ulaşmak oldukça kolaydır. Karaköy, Eminönü veya Beşiktaş iskele feribot veya vapur ile otelimize gelmek mümkündür. Kadıköy rıhtım İstanbul’un Asya tarafındaki en merkezi yerdir. Günlük vapur seferleri oldukça sıklıkla yapılmaktadır. Alternatif olarak, otobüs, taksi ya da Metrobüs kullanarak Avrupa yakasında Kadıköy’e gelebilirsiniz. Kadıköy İstanbul’un Asya tarafındaki önemli ulaşım merkezidir. Bu yüzden otelimiz merkezi konumdadır. Feribot ve vapur iskelesine, tüm alış-veriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Ayrıca Dolmuş, küçük mini-otobüs veya Yeraltı Metro’suna çok yakınız.

‘AİLECE SEVDİKLERİNİZLE KALABİLECEĞİNİZ RAHAT VE GÜZEL BİR ORTAM’

 

0 // No comment